Cześć! Jestem Iza… 

Pomysł SZARPAKÓW Z PAZUREM urodził się kilka lat temu. Brakowało mi odpowiedniej zabawki, którą będę mogła bawić z psami lub nagradzać psy podczas treningów. Nie chciałam powtarzać pomysłów innych, dlatego nie zobaczycie futra, tym bardziej naturalnego. 

Dążąc do idealnego szarpaka, powstał SZARPAK Z PAZUREM 🙂

Szarpaki z pazurem to dopełnienie mojej pracy z psami. To jedno z moich narzędzi, które wykorzystuje do szkolenia psiaków. 

Obecnie jestem właścicielką trzech cudownych psów w typie husky – Pioruna, Rudego oraz Iskry. To oni są moimi najważniejszymi nauczycielami – pokazują bogactwo psiego świata, uświadamiają mi, jak złożone są psie interakcje, uczą mnie, jak zwrócić uwagę na te rzeczy, na których im zależy i dzięki którym chcą ze mną pracować. Od dziecka w moim domu były psy m.in. bulterier, terier szkocki, a nawet yorkshire terier, ale również mniejsze zwierzęta domowe. 

Stale się dokształcam – jeżdżę na seminaria, biorę udział w warsztatach oraz zdobywam wiedzę na kursach. Otwierając szkołę dla psów, chcę dzielić się swoimi doświadczeniami oraz nabytą wiedzą z właścicielami psów, pomagać w wychowaniu pupili, w ich szkoleniu i służyć im profesjonalną pomocą.

Uwielbiam sport w każdej postaci, z pieskami spacerujemy po polskich górach, biegamy, jeździmy na rolkach w okresie wiosennym i jesiennym, a w zimę promujemy skijoring, czyli narciarstwo biegowe z psem.