Eko opakowania

Bardzo mi zależy, aby znaleźć się w gronie firm, które dbają o środowisko naturalne, nie tylko deklaracjami słownymi, ale również działaniem! Nie musisz zaznaczać specjalnych opcji podczas zakupów, nic nie musisz dopłacać za opakowanie ekologiczne!

Wszystkie dodatki, które znajdziesz są również papierowe 🙂
Kartę zwrotu będzie można pobrać na swoim koncie po zalogowaniu się. Zwrot będzie realizowany poprzez e-maila, więc nic nie musisz drukować, korespondujemy poprzez drogę elektroniczną. Eliminujemy zbędne papierowe dokumenty!

Idea Zero Waste jest mi bliska, dlatego też chciałabym wprowadzać kolejne ekologiczne rozwiązania. Po części jest to mój sposób na życie, gdzie staram się produkować jak najmniej odpadów, czy to w pracowni czy w życiu codziennym.

Cała idea Zero Waste, to nie tylko większa świadomość właściwego postępowania z odpadami wśród pojedynczych jednostek -ludzi, ale również zmiany wprowadzone przez rządy państw, m.in. Chin czy krajów Unii Europejskiej. Ostatnio „Chiny poinformowały 18 lipca Światową Organizację Handlu, że do końca roku wprowadzą zakaz importu 24 rodzajów śmieci, w tym plastiku, papieru, bawełny, popiołu, przędzy czy odpadów powstających przy produkcji stali. W uzasadnieniu stwierdzono, że bezpieczeństwo środowiska jest za bardzo narażone przez toksyczne substancje i zanieczyszczenia importowane wraz z zagranicznymi śmieciami. W związku z tym uznano, że zakaz będzie najlepszym sposobem ochrony kraju i obywateli.” źródło: tvn24

 

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić lepszą jakość przeglądania. Przeglądając tę ​​witrynę, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.